Kariéra

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Venkovní údržba

Náplň práce

               - převoz vyrobeného zboží do skladů (odbyt)

- úklid a údržba zeleně v areálu

- úklid neshodných výrobků do kafilérie

- lisování odpadu

- jízda VZV

Požadujeme

- zodpovědný přístup k práci a zadaným úkolům

- schopnost samostatné práce, komunikativnost

- pečlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost

- obsluha VZV

Nabízíme

- nástup ihned

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- zázemí stabilní české společnosti

- příspěvěk na závodní stravování

Laborant/ka

Náplň práce

               - samostatná příprava rozličných vzorků k analýze

- mikrobiologické analýzy, chemické analýzy

- měření některých vlastností vzorků - sušina, vlhkost

- spolupráce na systému kontroly kvality

- úzká spolupráce s kolegy na pracovišti

- vedení departážních vzorků

- senzorické hodnocení výrobků/surovin

- pravidelné odebírání vzorků výrobků v provoze a na skladě surovin

- kontrola vzorků v provoze - váha, DMT, teplota a další parametry

- kontrola sanitace za pomocí stěrů, skapů, Petriho misek

- vzorkování surovin při příjmu

- vedení řízené dokumentace

Požadujeme

- dokončené SŠ vzdělání chemického, potravinářského směru

- praxe v analytické a mikrobiální laboratoři - velkou výhodou

- znalost a zručnost v základních laboratorních technikách - velkou výhodou

- pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

- týmový hráč

- práce na PC

Nabízíme

- pracovní doba od 6h do 14:30

Provozní elektrikář

Náplň práce

                - elektro údržba strojního zařízení budov a ostatní techniky

                - údržba výkresové elektro dokumentace

                - elektroinstalační práce

                - oprava a údržba elektrických zařízení

Požadujeme

- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

- praxe v oboru min. 3 roky

- znalost čtení výrkesové dokumentace

- schopnost práce ve výškách

- spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Místo výkonu práce : Kostelec nad Černými lesy