O společnosti

Výroba Boneco Majolka Boneco Majolka Boneco - plakat

Společnost BONECO a.s. je významným potravinářským subjektem se zaměřením na výrobu potravin a polotovarů pro potravinářskou výrobu se širokou škálou výrobků a to zejména: majonézy, omáčky, hořčice, lahůdkové saláty.

Všechny tyto výrobky jsou uváděny pod značkou BONECO®, jejíž tradice sahá do začátku 90. let 20. století. Vlajkovou lodí výrobků BONECO® je tradiční klasická majonéza Majolka®. Majolka® je chráněna proslulou ochrannou známkou vydanou Úřadem průmyslového vlastnictví.

Společnost BONECO a.s. dbá především na kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně výroby. Vybrané výrobky jsou oceněny značkou Klasa, Regionální potravina či Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou. Společnost splňuje požadavky o ekologickém zemědělství a získala certifikát BIO.

BONECO a.s. se zaměřuje na vysokou, nadstandardní kvalitu výrobků nejen z hlediska receptur, ale i vysoké úrovně výroby z hlediska  bezpečnosti a standardnosti. Jedním ze  sloganů společnosti proto také je „...tak chutná kvalita...“

BONECO a.s. poskytuje kompletní standard dodavatele potravin pro největší evropské obchodníky a má certifikaci IFS (mezinárodní potravinářská norma). Kompletní výroba je pod pravidelnou kontrolou a splňuje všechny náležitosti a povinnosti kladené na výrobce a na zdravotní nezávadnost výrobků z oblastí bezpečnosti potravin, správné výrobní praxe a hygienické praxe. Na dodržení všech parametrů vysoké úrovně výroby i finálních výrobků se ve velké míře podílí i vlastní kontrolní laboratoře, a to jak pravidelnou kontrolou vstupních surovin a finálních výrobků, tak i dohledem ve výrobě. Společnost má i vlastní vývojové centrum, kde nové výrobky a technologie vznikají v souladu se všemi legislativními a bezpečnostními požadavky.