Referent oddělení kvality

Náplň práce

  • provádí kontroly výrobních procesů – dodržování zásad GHP, GMP, BOZP
  • provádění interních auditů
  • aktualizace zavedené dokumentace
  • v případě potřeby zastoupit (manažera kvality, technolog, laborant)
  • příprava a účast na auditech
  • účast na senzorickém hodnocení, ochutnávky
  • kompletace vzorků pro zákazníky

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání nejlépe potravinářského nebo chemického zaměření
  • potravinářský průkaz
  • základní znalost angličtiny výhodou
  • zkušenosti s HACCP a praxe v potravinářské výrobě výhodou

Nabízíme

  • nástup: ihned
  • účast na školení
  • příspěvky na závodní stravování
  • zázemí stabilní české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • životopisy zasílejte na e-mail: pisova@boneco.cz

Životopisy zasílejte na e-mail: sekretariat@boneco.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře.

Ozvěte se nám!

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB

  Položky označené* jsou povinné.