Kariéra

Boneco - kariéra

Kariéra ve společnosti Boneco

Společnost Boneco vám nabízí možnost se realizovat ve stabilní české společnosti. Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pozice.

Žádáme všechny uchazeče o zaměstnání, aby do odpovědi uvedli, o kterou pozici mají zájem.

Aktuální volné pozice

13. 09. 2019

Fakturant/ka

Náplň práce

  • vyřizování objednávek
  • vystavování dodacích listů, faktur a dobropisů
  • komunikace s obchodními zástupci a odběrateli

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • práce s PC
  • komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • příspěvek na závodní stravování
  • nástup možný ihned
  • životopisy zasílejte na pisova@boneco.cz

Asistent/ka manažera nákupu

Náplň práce

  • objednávání obalů a surovin
  • tvorba a kontrola dodacích listů a následné naskladnění
  • kontrola skladových převodek
  • meziskladový převod - výroba x odbyt
  • administrativa - atesty, certifikáty dodavatelů, apod.

Požadujeme

  • znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

Ozvěte se nám!

Povolené jsou soubory ve formátu doc, docx, xls, xlsx, odt, ods, txt, pdf o maximální velikosti 1000,0 kB

  Položky označené* jsou povinné.